Jesienny Konkurs Recytatorski w Drelowie

24 listopada o godzinie 10 odbędą się u nas eliminacje powiatowe 26. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, na który serdecznie zapraszamy wspólnie z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie.

Nominowani w Drelowie laureaci wystąpią podczas turnieju wojewódzkiego (29-30 listopada), a ten wyłoni finalistów koncertu w Centrum Kultury w Lublinie, który odbędzie się 6 grudnia 2022 r.

Jak co roku hasło konkursu daje możliwość szerokiej interpretacji, a w tegorocznej edycji temat to „Współczesność”.

W konkursie obowiązuje podział na następujące kategorie wiekowe:
− uczniowie szkół podstawowych – klasy I-III,
− uczniowie szkół podstawowych – klasy IV-VI,
− uczniowie szkół podstawowych – klasy VII-VIII,
− uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorośli.

Zgłoszenia należy dokonać poprzez szkołę lub instytucje kultury działającą na terenie Twojego miejsca zamieszkania. Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą do placówek powiatu bialskiego o wytypowanie swoich reprezentantów.

Więcej informacji w placówce GCK Drelów, pod numerem 509 639 397 oraz pod adresem gck.drelow@gmail.com

-> Regulamin konkursu <- | -> Karta zgłoszeniowa <-