PREV
NEXT
środa, 21 lipca 2021
Wystawa prac Małgorzaty Grudzińskiej, malarki – pasjonatki pochodzącej z Drelowa jest już dostępna w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie! Pani Małgorzata łączy ze sobą różne techniki malarskie, tak by uzyskać unikalny efekt. Jej obrazy charakteryzuje trójwymiarowa faktura i nietypowe połączenia kolorystyczne. Często elementem wykończenia jest złoto w płatkach, co dodatkowo podnosi jakość i efekty wizualne
środa, 02 czerwca 2021
Już od 31 maja ponownie zapraszamy do Galerii Kameralnej: do 30 czerwca możecie obejrzeć wystawę obrazów Pauliny Leszczyńskiej – absolwentki  Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Paulina Leszczyńska uzyskała dyplom w 2005 roku na Wydziale Grafiki Użytkowej w Pracowni projektowania Grafiki Wydawniczej u prof. Romualda Sochy. Wywodzi się z wielopokoleniowej rodziny o twórczych tradycjach. Przez wiele
piątek, 05 lutego 2021
Wystawa prac naszej lokalnej artystki- Pani Bożeny Iwaniuk z Szach pt. “Anioły”. Mamy nadzieję, że niebawem będzie możliwość obejrzenia wystawy “na żywo”, tymczasem przedstawiamy ją na fotografiach.
niedziela, 11 października 2020
Wystawa prac Bożeny Iwaniuk z Szach. Zobaczycie tu abstrakcje, pejzaże oraz martwą naturę – obrazy wykonane różnymi technikami i metodami malarskimi. Szczególną uwagę zwraca tu tzw. pouring, cechujący się różnorodnością barw i faktur.
środa, 06 listopada 2019
Z okazji Narodowego Święta Niepodległości wystawa Międzyrzecczyzna po odzyskaniu niepodległości. Dziękujemy panu Sławomirowi Litwiniukowi za udostępnienie swoich zbiorów.
czwartek, 10 października 2019
Warto pamiętać kim jesteśmy i skąd pochodzimy. Każdy sposób jest dobry, aby podkreślać nasze korzenie i pielęgnować tradycje. Ta myśl przyświecała podczas realizacji projektu Bagnosze Pokolenia, którego efektem była sesja fotograficzna oraz późniejszy wernisaż.
DO GÓRY