Konkurs online „Mały kadr Wielkiej Nocy”

Święta Wielkanocne AD 2020 obchodziliśmy w odmienny sposób, upłynęły nam w innej niż zawsze formie i w okolicznościach. W związku z nietypową sytuacją, z jaką przyszło nam się zmierzyć, pielęgnowanie tradycji jest szczególnie ważne. Gminne Centrum Kultury w Drelowie przygotowało konkurs„Mały kadr Wielkiej Nocy”.

Zadaniem konkursowym było ukazanie przygotowań do świąt, a w związku z tym wykonanie

pracy plastycznej lub rękodzielniczej związanej z czasem Wielkanocy oraz udokumentowanie tego na zdjęciach. Należało nadesłać do Gminnego Centrum Kultury w Drelowie trzy fotografie: dwie ukazujące proces powstawania pracy oraz jednej, ukazującej efekt finalny.

15 kwietnia 2020 roku, spośród nadesłanych 13 prac, komisja wyłoniła następujących zwycięzców:

1. Miejsce (nagroda pieniężna w wysokości 150 zł) – Andżelika Kot
2. Miejsce (nagroda pieniężna w wysokości 100 zł) – Maja Wachulik
3. Miejsce (nagroda pieniężna w wysokości 50 zł) – Zofia Pepa oraz Nikola Lep

Wyróżnienie (czytnik ebook – ów) – Kacper Kaliszuk.
Nagroda publiczności (nagroda pieniężna w wysokości 50 zł) – Jolanta Osak