PREV
NEXT

Sponsor Główny Dni Drelowa

Mamy przyjemność przedstawić Sponsora Głównego – Wipasz S.A.

To największy polski producent pasz i lider w produkcji świeżego mięsa z kurczaka – firma w 100% oparta na polskim kapitale. Roczna produkcja to ponad milion ton paszy dla drobiu, trzody i bydła w 6 wytwórniach zlokalizowanych w całej Polsce.

Dywizja Mięsna Wipasz składa się z dwóch zakładów drobiarskich zlokalizowanych w Mławie i Międzyrzecu Podlaskim. W obu zakładach produkowanych jest dziennie 1 000 ton mięsa z kurczaka, a nasze moce ubojowe sięgają 3 milionów kurcząt tygodniowo.

Firma Wipasz sukcesywnie rozwija swoją działalność szczególnie na terenie Międzyrzeca Podlaskiego, inwestując w najnowocześniejszą infrastrukturę. Niedawno powstała tam nowa Wytwórnia Pasz dla Bydła, a w 2021 roku powstał jedyny na taką skalę Instytut Żywienia i Hodowli Polskiego Kurczaka oraz Zielone Fermy Wipasz.Standard Zielonych Ferm łączy dobrostan zwierząt, dbałość o środowisko i troskę o zdrowie konsumentów. Powstał on dzięki połączeniu naszego wieloletniego doświadczenia oraz szerokiej wiedzy specjalistów z branży.

Dodatkowo firma Wipasz od lat wymiernie wspomaga różnorodne akcje charytatywne, inicjatywy wielu stowarzyszeń, jednostek OSP, a także instytucji samorządowych. Wipasz wspiera również nas, o czym między innymi świadczy miano Sponsora Głównego Dni Drelowa. Tam gdzie rozwija się Wipasz, rozwija się cały region.Dziękujemy!

DO GÓRY