PREV
NEXT

Bank Spółdzielczy sponsorem Dni Drelowa

Pora na kilka słów o sponsorach tegorocznej imprezy. Jako pierwszego przedstawiamy: Bank Spółdzielczy w Międzyrzecu Podlaskim.

To bank lokalny z niemal 100 letnią tradycją. Kapitał Banku jest w 100% polskim kapitałem, którego źródłem są udziały wpłacone przez mieszkańców regionu oraz skapitalizowane zyski wypracowane przez Bank w okresie jego działalności. Bank oferuje kompleksową gamę produktów i usług (rachunki, kredyty, lokaty, bankowość elektroniczną, płatności, wpłatomaty, darmowe wypłaty gotówki w sieci ponad 4 tys. bankomatów na terenie całego kraju) dla niemalże wszystkich kategorii klientów, tj. osoby fizyczne, rolnicy, przedsiębiorcy, wspólnoty mieszkaniowe, jednostki samorządu terytorialnego i inne. Dzięki aplikacji mobilnej Banku, klienci mają możliwość dokonywania płatności i przelewów natychmiastowych o każdej porze dnia i nocy 7 dni w tygodniu. Bank jest zrzeszony w silnej grupie banków spółdzielczych utworzonej przy Banku Polskiej Spółdzielczości w Warszawie.

Oddział Banku Spółdzielczego mieści się także w Drelowie i co ważne- to nie tylko nasza lokalna instytucja finansowa, ale wieloletni partner, który od lat wspiera nie tylko naszą działalność, ale wielu organizacji w regionie. Dziękujemy, że jesteście z nami!

DO GÓRY