PREV
NEXT

Szlakiem odkrywców historii

Dla wielbicieli wędrówek, poszukiwaczy skarbów i miejsc z ciekawą historią, przygotowaliśmy kontynuację naszej trasy Geocachingowej. To świetna propozycja na schyłek lata i dobry sposób, by aktywnie spędzić wolny czas. Pierwsze skrytki (kesze) na terenie gminy Drelów zostały założone w Pereszczówce i Witorożu przez Anna Ostapiuk w 2017 roku – postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał i stworzyć ich rozszerzenie.

Skrytki, oznaczone hasłem „Szlakiem odkrywców historii” znajdziecie w Drelowie, Horodku, Szóstce, Aleksandrówce, Szachach, Pereszczówce, Żerocinie, Surmaczach i okolicach Dołhy. W Witorożu czekają na Was dwa kesze do odkrycia. Nie zdradzimy szczegółowych lokalizacji – sprawdźcie to sami…

Uwaga:
Nasze nowe kesze są w procesie oceny u regionalnego recenzenta systemu Geocaching. Będą widoczne w aplikacji po uzyskaniu recenzji, czyli w ciągu najbliższych 7 dni. Bądźcie czujni!

Polecamy także szlaki stworzone przez sąsiednie ośrodki: GOK Międzyrzec Podlaski oraz Miasto Międzyrzec Podlaski i ich skrzętnie przygotowane kesze, umieszczone w atrakcyjnych lokalizacjach.

Jak zacząć grać? Zaloguj się w aplikacji Geocaching i zainstaluj bezpłatną aplikację na swoim telefonie (Geocaching, c:geo lub Opencaching). Załóż wygodny strój, wybierz skrytkę na mapie aplikacji i wyruszaj po przygodę!

DO GÓRY