PREV
NEXT

Zaproszenie do udziału w sesji zdjęciowej „Bagnosze. Pokolenia”

Zgłoś się do projektu, zaangażuj swoją rodzinę, przyjaciół i weź udział w bezpłatnej sesji zdjęciowej , podczas której profesjonalny fotograf wykona portret pokoleniowy Twojej rodziny i najbliższych.

Bagnosze to wyjątkowa grupa etnokulturowa, zamieszkująca tereny gminy Drelów. Bagnosze to pokolenia, w których przeplatały się ludzkie losy, historie. To tradycja i codzienność.

Łączmy pokolenia, kultywujmy tradycję i pielęgnujmy naszą historię. Z portretów rodzinnych powstanie wystawa „Bagnosze. Pokolenia”, która zostanie zaprezentowana podczas Targów Edukacji Kulturalnej w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie oraz oczywiście w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie.

Oprócz profesjonalnych sesji zdjęciowych, projektowi towarzyszyć będą warsztaty, dotyczące pielęgnowania i upowszechniania tradycji.  Aby wziąć udział w projekcie, zgłoś się do 19 września do Gminnego Centrum Kultury w Drelowie. Udział w projekcie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Partnerem projektu jest Szkoła Podstawowa im. Unitów Drelowskich w Drelowie. Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. 

DO GÓRY