Program „Równać Szanse” w Drelowie – cykl szkoleń „20 na 20”

Wykazaliśmy inicjatywę i… udało się! Znaleźliśmy się na liście 20 instytucji w kraju, wybranych jako miejsce spotkań szkoleniowych dla animatorów kultury. Gminne Centrum Kultury w Drelowie zakwalifikowało się do cyklu szkoleniowego “20 na 20” Programu „Równać Szanse”, organizowanego w ramach jubileuszu 20 – lecia Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności i Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Spotkanie “Jak napisać wniosek w Programie Równać Szanse” w GCK Drelów odbędzie się 22 września 2020 roku o godzinie 11:00. Poprowadzą je główni koordynatorzy programu grantowego Równać Szanse. Opowiedzą, jak pozyskać dofinansowanie oraz doradzą, jak napisać dobry wniosek w zbliżającym się Regionalnym Konkursie Grantowym, w którym można otrzymać do 8500 zł na działania z młodzieżą.

Serdecznie zapraszamy animatorów i instruktorów domów kultury oraz osoby prowadzące fundacje i stowarzyszenia. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Do zobaczenia 22 września!

Pełna lista placówek zakwalifikowanych do cyklu “20 na 20” znajduje się tutaj: https://rownacszanse.pl/20na20terminarz

Program „Równać Szanse” w Drelowie – cykl szkoleń „20 na 20”