PREV
NEXT

Całkiem Kulturalny Wieczór – O i dla kobiety

Dnia 8 marca 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie się klimatyczne spotkanie pod hasłem „Całkiem kulturalny wieczór”, z udziałem przedstawicielek instytucji z terenu Gminy Drelów.

Szanownym gościom wieczór uprzyjemnili:

1. Elwira Matysiak z Żerocina, Niezależna konsultantka kosmetyczna Mary Kay, która wygłosiła prelekcję na temat pielęgnacji urody.

2. Młodzież ucząca się gry na gitarze w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie pod kierunkiem Angeliki Magier, w składzie: Maja Konaszewska, Izabela Kozłowiec, Beata Łajtar, Marta Sitarczuk

3. Tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego „Iskra” z Międzyrzeca Podlaskiego pod kierunkiem Izabeli Zakrzewskiej: pary tańczące: Robert Tymoszuk i Anna Filipek, Karolina Tymoszuk i Mateusz Nakaziuk.

4. Duet akustyczny: Maria Kossak – wokal, Angelika Paluszkiewicz – gitara.

5. Młodzież uczęszczająca na warsztaty emisji głosu w GCK w Drelowie: Maria Kossak, Dominika Uzdowska, pod kierunkiem Angeliki Magier, prezentacja utworów ludowych.

6. Wójt Gminy Drelów Piotr Kazimierski, który złożył paniom serdeczne życzenia oraz wręczył słodkie podarunki.

7. Akordeonista Marcin Wardziak z Wors – solo i w duecie wokalno – akustycznym z Angeliką magier

8.  Grupa Teatralna „Tu i Teraz” z Drelowa działająca przy Gminnym Centrum Kultury w Drelowie w okrojonym składzie: Beata Lewczuk, Dorota Sawczuk, Jerzy Michaluk, Zbigniew Steszuk i Franciszek Jerzy Stefaniuk – stand up „Humorystycznie o kobiecie”

Niebanalną aranżację wnętrza sali widowiskowej zapewnili pracownicy GCK tworząc osiem tematycznych stołów: morski, romantyczny, ludowy, motyli, świetlisty, gliniany, tulipanowy, kryształowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i za wspólnie spędzony kulturalny wieczór.  Wyrażamy nadzieję, że kolejne nasze inicjatywy spotkają się z równie ciepłym przyjęciem.

DO GÓRY