XXXVII Mały Konkurs Recytatorski

26 kwietnia 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie odbyły się rejonowe eliminacje XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego. W konkursie wzięło udział pięciu recytatorów reprezentujących dwie szkoły z gminy Drelów: w Dołdze i Szóstce. Decyzją Jury, w którego skład weszły: Wiesława Zaremba, Dyrektor GCK w Drelowie oraz Mariola Smal, pracownik GBP w Drelowie, przyznano: W kategorii klas I – III: I miejsce – Jakub Duda, SP w Szóstce II miejsce – Hubert Kozaczuk i Rafał Balak, SP w Szóstce W kategorii klas IV – VI: I miejsce – Oliwia Borowik, SP w Dołdze II miejsce – Aleksandra Weresa, SP w Dołdze Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach konkursu, a paniom Alicji Ostapiuk i Agacie Chalimoniuk dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie uczestników. Uczestnicy konkursu oraz osoby im towarzyszące obejrzały również prezentowaną na sali widowiskowej GCK w Drelowie wystawę „Okno czasu”.