I Turniej Tańca o Puchar Wójta Gminy Drelów

12 czerwca 2018 r. w Gminnym Centrum Kultury w Drelowie odbył się I TURNIEJ TAŃCA O PUCHAR WÓJTA GMINY DRELÓW, zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury w Drelowie pod patronatem Wójta Gminy Drelów. Na drelowskiej scenie swój talent taneczny zaprezentowali uczniowie Szkół Podstawowych w Drelowie  i Szóstce  oraz Zespołu Szkół w Dołdze.

Turniej został przeprowadzony  w  trzech kategoriach wiekowych, a mianowicie kat. 1 klasy 0-III, kat. 2 klasy IV-VI oraz kat. 3 klasy VII – III gimnazjum. Tancerzy oceniało profesjonalne jury w osobach Pani Karoliny oraz Pani Magdaleny, wieloletnich instruktorek tańca oraz zdobywczyń ogólnopolskich nagród tanecznych. Na  uczestników  turnieju czekały  pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki, a zwycięzcy  otrzymali nagrody główne w postaci pucharów.

1.  Kategoria klas  0-III :

I miejsce –  Izabela i Wiktor z Zespołu Szkół  w Dołdze

2. Kategoria klas IV-VI:

I miejsce – Aleksander i Filip ze Szkoły Podstawowej  w Szóstce

3. Kategoria klas VII – III gimnazjum:

I miejsce – Formacja taneczna ze Szkoły Podstawowej  w Drelowie