Projekt Gminnego Centrum Kultury na Targach Edukacji Kulturalnej w Lublinie

19 listopada mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Targach Edukacji Kulturalnej w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Targi były podsumowaniem trzyletniego programu „Młodzi LUBią Kulturę” w ramach którego uzyskaliśmy grant na realizację projektu „Przestrzeń wiejska”. Młodzież z Gminnego Centrum Kultury w Drelowie – uczestnicy projektu oraz klubu gier planszowych „Wygryw” podczas Targów zrealizowali flash mob w budynku CSK. Podziwiamy i wspieramy kreatywność naszej młodzieży.

Braliśmy także udział w warsztatach tematycznych, zwiedzaniu wystawy „Projektowanie wszędzie” oraz podziwialiśmy spektakle, które powstały w ramach innych projektów programu „Młodzi LUBią Kulturę”. Dziękujemy za możliwości rozwoju i nowe doświadczenia!

Tymczasem działamy dalej…