PREV
NEXT

Wyniki konkursu świątecznego

WYNIKI KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO

Jeszcze raz dziękujemy za tak duże zainteresowanie. Wpłynęły do nas 22 prace, a wybór zwycięzców był bardzo trudnym zadaniem. Do tego stopnia, że komisja konkursowa postanowiła wszystkich uczestników w kategorii dziecięcej nagrodzić pierwszym miejscem. Wasze pieczołowicie wykonane prace zrobiły na nas ogromne wrażenie.

KATEGORIA DZIECIĘCA:

I miejsce otrzymują: Filip Maksymiuk, Nikola Lep, Julia Jurkowska, Oliwia Lep, Kacper Maksymiuk, Tomasz Maksymiuk, Filip Maksymiuk, Paweł Matejko, Dominika Niewiadomska, Antoni Paluszkiewicz – Magier, Zofia Pepa, Bartłomiej Rogacki, Viktoria Rogacka, Anna Osak,

Dodatkowo- specjalne wyróżnienie otrzymuje Filip Maksymiuk, wykonawca tradycyjnego pająka ze słomek i papieru. To piękne nawiązanie do tradycji i praktykowanie dawnego rękodzieła.

KATEGORIA DOROSŁYCH:

I miejsce: Anna Ostapiuk

II miejsce: Maja Wachulik

III miejsce: Jolanta Osak

Wyróżnienia: Kazimiera Faluszewska, Emanuela Olichwiruk, Elżbieta Panasiuk, Izabela Panasiuk, Katarzyna Włodarska, Paulina Zygmunt

Przekrój prac kategorii dorosłych był imponujący – od prac szydełkowych przez świąteczne wypieki, aż po bombki i stroiki choinkowe, dlatego także wszyscy uczestnicy z kategorii dorośli otrzymają zasłużoną nagrodę. Pokładamy w Was dużą nadzieję, że staniecie się filarem lokalnego rękodzieła tradycyjnego. Liczymy na Wasz udział w kolejnych konkursach.

ODBIÓR NAGRÓD

Ze wszystkimi uczestnikami skontaktujemy się telefonicznie odbiór Waszych nagród będzie możliwy od 30 grudnia.

Życzymy zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech ten wyjątkowy czas, spędzony w życzliwej i rodzinnej atmosferze zapewni Wam ukojenie.

DO GÓRY