PREV
NEXT

Konkurs A po wszystkim…

Żeby nie przegrać z nudą, twórczo spędzić ten czas i dać odpocząć głowie od tematów domowej kwarantanny i wirusa, mamy dla Was konkurs pod hasłem „A po wszystkim…” Weź udział i zgarnij bony do empiku o łącznej wartości 550 zł Zasady są bardzo proste.

– Nagraj filmik, w którym zaprezentujesz co zrobisz po zakończeniu akcji #zostańwdomu.

– Tematyka i forma przekazu DOWOLNA, wystarczy, że pokażesz to w kreatywny sposób. Czy opowiesz o tym w formie video-bloga czy to wyśpiewasz namalujesz zrobisz teatrzyk wyrecytujesz napisany przez siebie wiersz, pokażesz jakieś ćwiczenie, bo tęsknisz za aerobikiem będziesz żonglował piłką bo chce Ci się w końcu zagrać z kumplami… Zrób co tylko chcesz, znajdź własny sposób żeby w twórczy sposób zaprezentować co zrobisz jak tylko wyjdziesz z domu

– Swój film dodaj jako komentarz pod postem konkursowym na facebooku klikając na ikonę „dodaj zdjęcie lub film”. Film oraz wymagane załączniki wyślij także na apowszystkim.gck@gmail.com

– Film powinien trwać minimum 1 maks 3 minuty, musi też pojawić się w nim kartka z konkursowym hasłem „A po wszystkim…”. Nie ma znaczenia czym nagrasz swoją produkcje: kamerą, telefonem czy aparatem.

Zwycięzców wyłoni powołana komisja konkursowa. Przewidziana jest też nagroda publiczności (decydować będzie największa ilość lajków/reakcji zgromadzona pod danym komentarzem-filmikiem)

Nagrodami w konkursie są bony do sklepu empik o wartości: 200 zł, 150 zł, 100 oraz nagroda publiczności 100 zł

Nie ma żadnych kryteriów określających wiek czy miejsce zamieszkania uczestników. Spiesz się, bo czasu jest mało – na Twoją pracę czekamy do 13 kwietnia.

Nie zapomnij też polubić posta konkursowego na facebooku i jeśli możesz to udostępnij, im więcej osób dowie się o konkursie, tym ciekawsza zabawa.

Więcej szczegółów, jak przedmiot konkursu, zasady, czy kryteria oceny znajdziesz w regulaminie który wraz z kartą zgłoszeniową znajduje się pod adresem: https://drive.google.com/open…

DO GÓRY