PREV
NEXT

Konkurs online „A po wszystkim”

W dobie pandemii COVID-19 i związanymi z tym obostrzeniami, by nie przegrać z  nudą, twórczo spędzić czas i dać odpocząć głowie od tematów domowej kwarantanny i wirusa, przygotowaliśmy konkurs pod hasłem „A po wszystkim…”. Nagrodami były bony do empiku o łącznej wartości 550 zł . Zadaniem osoby chcącej wziąć udział w konkursie było nagranie filmiku, w którym zaprezentuje, co zrobi po zakończeniu akcji #zostańwdomu. Tematyka i forma przekazu była dowolna, wystarczyło kreatywne ujęcie tematu. Film należało dodać jako komentarz pod postem konkursowym na profilu Facebook GCK w Drelowie oraz przesłać pod wskazany w regulaminie adres mailowy. Film mógł trwać minimum 1, maksymalnie 3 minuty. Nie miało znaczenia, jakim sprzętem zostanie nagrany materiał: kamerą, telefonem czy aparatem.

Do konkursu zgłoszono 5 prac. Komisja konkursowa oceniła prace konkursowe zgodnie z regulaminem, biorąc pod uwagę wkład pracy, dbałość o szczegóły, pomysłowość i kreatywne przedstawienie myśli przewodniej, przyznając najwyższą ocenę, a tym samym:

I miejsce (bon do EMPIK o wartości 200zł) – Ignacemu i Gabrieli Kieczka

II miejsce (bon do EMPIK o wartości 150zł) – Marii Kossak

III miejsce (bon do EMPIK o wartości 100zł) – Magdalenie Bahonko

Wyróżnienie (bon do EMPIK o wartości 50 zł) – Wiktorii Struczuk.

Nagrodę publiczności (bon do EMPIK o wartości 100 zł) otrzymała praca nadesłana przez Patrycję Pakuła oraz Katarzynę Micewicz, która otrzymała największą liczbę polubień na profilu Facebook Gminnego Centrum Kultury w Drelowie.

DO GÓRY